filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Grand OFF
2012
http://www.grandoff.eu/
Festiwal Grand Off im. Witolda Kona
Data wręczenia nagród:
2 grudnia
Grand OFF
Najlepsza fabuła
wygrane
Droga do raju
(2011)
Houda Benyamina
nominacje
Leben Lassen
(2011)
Felix Charin
Ludzie normalni
(2011)
Piotr Złotorowicz
Resen
(2012)
Eti Tsicko
She, Who Excels in Solitude
(2012)
Mako Kamitsuna
Najlepsza aktorka
wygrane
[Assi Levy]
Assi Levy
jako Mali w filmie
Shalom
(2011)
nominacje
Leona Paraminski
Mezzanine
(2011)
Jessica Gunning
Nawiedzony ciągnik
(2011)
Abby Wathen
She, Who Excels in Solitude
(2012)
Christina Baltzi
Zodiak
(2011)
Najlepszy aktor
wygrane
[Horst Sachtleben]
Horst Sachtleben
jako Johann Kreutz w filmie
Leben Lassen
(2011)
nominacje
Ioelu Fili
In Full Bloom
(2012)
Emmanuel Joucla
La promotion
(2012)
Birol Ünel
Świerszcz
(2011)
Craig Hyde-Smith
The Billabong
(2010)
Najlepsza reżyseria
wygrane
[Michael Rittmannsberger]
Michael Rittmannsberger
Skasowany
(2012)
nominacje
Pyotr Stupin
Bird
(2011)
Jae-Bin Han
Ha-roo
(2011)
Tornike Bziava
Kwietniowy chłód
(2010)
Nadejda Koseva
Ujęcie drugie
(2011)
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Der Sandmann
(2012)
Benjamin F. Wieg
nominacje
L'Estate che non viene
(2011)
Valentina Belli
Magnolia
(2011)
Paulo Perez
Newzif
(2011)
Mohammad Esmaeili
The Sweetshop
(2012)
Brian Lannin
Najlepszy film animowany
wygrane
Aperture
(2012)
Amir Mehran
nominacje
Blanche fraise
(2012)
Frédérick Tremblay
Gruik
(2011)
Aymeric Roussel
,
Sylvain Boutroue
Mały listonosz
(2011)
DK Welchman
Olmeheidutus
(2011)
Hardi Volmer
¿Dónde Quedó la Belleza?
(2012)
Enrique Cerrejón
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Hombre máquina
(2011)
Roser Corella
nominacje
Cały świat Hani i Stasia
(2011)
Tomasz Jurkiewicz
Hviezda
(2012)
Andrej Kolenčík
Najlepszy montaż
wygrane
Finał
(2011)
Balázs Simonyi
nominacje
Cropped
(2010)
Sean Lahiff
Detras del espejo
(2012)
Carlos Marqués-Marcet
Downpour
(2011)
Anna Maria O'Flanagan
Najlepszy scenariusz
wygrane
Nic mnie nie dotknie
(2011)
Milad Alami
Jeden z uczniów terroryzuje szkołę. Katrina, która widziała zamachowca, wspólnie ze znajomymi wyrusza do domu przestępcy.
nominacje
Nocna wizyta
(2011)
Piotr Chrzan
Pokój 606
(2012)
Anita Hansemann
Una Cama para Valentina
(2011)
Inti Aldasoro
Waking at Dawn
(2012)
Onyinye Egenti
Wyróżnieni w roku 2012
Leben Lassen
(
1/2
)
Nic mnie nie dotknie
(
1/1
)
Finał
(
1/1
)
Hombre máquina
(
1/1
)
Droga do raju
(
1/1
)
Skasowany
(
1/1
)
Shalom
(
1/1
)
Der Sandmann
(
1/1
)
Aperture
(
1/1
)
She, Who Excels in Solitude
(
0/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.