Emmy - Najlepszy scenariusz serialu rewiowego - Daniel O'Brien (XIV), Owen Parsons, Charlie Redd (I), Joanna Rothkopf, Seena Vali, Johnathan Appel, Ali Barthwell, Tim Carvell, Liz Hynes, Ryan Ken, Mark Kramer (XVII), Sofia Manfredi, John Oliver (II), Taylor Kay Phillips, Chrissy Shackelford
Emmy - Najlepszy ustrukturyzowany program rozrywkowy
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - za odcinek "Trump & Election Results / F*ck 2020"
Emmy - Najlepszy scenariusz serialu rewiowego - Johnathan Appel, Liz Hynes, Daniel O'Brien (XIV), Charlie Redd (I), Ben Silva (V), Ali Barthwell, Greg Iwinski, John Oliver (II), Joanna Rothkopf, Seena Vali, Tim Carvell, Mark Kramer (XVII), Owen Parsons, Chrissy Shackelford
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - za odcinek "SLAPP Suits"
Emmy - Najlepszy montaż programu rozrywkowego - Ryan Barger za segment "Eat Sh!t, Bob!"
Emmy - Najlepszy scenariusz serialu rewiowego - John Oliver (II), Tim Carvell, Daniel O'Brien (XIV), Owen Parsons, Charlie Redd (I), Joanna Rothkopf, Ben Silva (V), Seena Vali
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - za odcinek "Psychics"
Emmy - Najlepszy montaż programu rozrywkowego - Ryan Barger za segment "The Wax & The Furious"
Emmy - Najlepszy scenariusz serialu rewiowego - Dan Gurewitch, Jeff Maurer, Jill Twiss, Juli Weiner, Tim Carvell, Raquel D'Apice, Josh Gondelman, Daniel O'Brien (XIV), John Oliver (II), Owen Parsons, Charlie Redd (I), Joanna Rothkopf, Ben Silva (III), Seena Vali
Emmy - Najlepszy montaż programu rozrywkowego - Ryan Barger za segment w odcinku "Border Patrol"
Emmy - Najlepszy scenariusz serialu rewiowego - John Oliver (II), Tim Carvell, Josh Gondelman, Dan Gurewitch, Geoff Haggerty, Jeff Maurer, Scott Sherman (I), Will Tracy (II), Jill Twiss, Juli Weiner, Brian Parise, Raquel D'Apice, Ben Silva (V), Seena Vali
Emmy - Najlepszy montaż programu rozrywkowego - Anthony Miale za segment "F*ck 2016"
Emmy - Najlepszy scenariusz serialu rewiowego - Kevin Avery (I), Tim Carvell, Josh Gondelman, Dan Gurewitch, Geoff Haggerty, Jeff Maurer, John Oliver (II), Scott Sherman (I), Will Tracy (II), Jill Twiss, Juli Weiner
Emmy - Najlepszy montaż programu rozrywkowego - Anthony Miale za segment "Public Defenders"
Emmy - Najlepszy scenariusz serialu rewiowego - Kevin Avery (I), Tim Carvell, Josh Gondelman, Dan Gurewitch, Geoff Haggerty, Jeff Maurer, John Oliver (II), Scott Sherman (I), Will Tracy (II), Jill Twiss, Juli Weiner
Emmy - Najlepsza reżyseria serialu rewiowego - Christopher Werner (II) za odcinek "Trump & Election Results / F*ck 2020"
Emmy - Najlepsza scenografia w programie rewiowym, reality lub teleturnieju - Eric Morrell (II), Veronica Spink za odcinek "Trump & Election Results / F*ck 2020"
Emmy - Najlepszy dźwięk w rewiowym serialu lub programie specjalnym - Siara Spreen, Eleanor Osborne za odcinek "Trump & Election Results / F*ck 2020"
Emmy - Najlepszy montaż programu rozrywkowego - Ryan Barger, Anthony Miale za odcinek "Trump & Election Results / F*ck 2020"
Emmy - Najlepsza oryginalna muzyka i słowa - "Eat Sh!t , Bob", wyk. John Olivier (II) i zespół "The Suck My Balls Bob Dancers" w odcinku 629
Emmy - Najlepsza reżyseria programu rozrywkowego - Paul Pennolino, Christopher Werner (II) za odcinek "SLAPP Suits"
Emmy - Najlepsza scenografia w programie rewiowym, reality lub teleturnieju - za odcinek "SLAPP Suits"
Emmy - Najlepszy dźwięk w rewiowym serialu lub programie specjalnym - Steven Watson (VI), Charlie Jones (VI), John Kilgore, Steve Lettie (I), Paul Special, Tony Rollins, Dave Swanson (IV), Jayson Dyer Sainsbury
Emmy - Najlepszy montaż programu rozrywkowego - Anthony Miale za segment "The Journey of ChiiJohn: Chapter 2"
Emmy - Najlepsza reżyseria programu rozrywkowego - Paul Pennolino za odcinek „Psychics”
Emmy - Najlepsza scenografia w programie rewiowym, reality lub teleturnieju - Eric Morrell (II), Ipek Celik za odcinek "Authoritarianism"
Emmy - Najlepszy dźwięk w rewiowym serialu lub programie specjalnym - Steve Watson (VI), Charlie Jones (VI), Max Perez (III), Steve Lettie (I) za odcinek "Authoritarianism"
Emmy - Najlepszy montaż programu rozrywkowego - Anthony Miale za segment "The Journey Of ChiiJohn"
Emmy - Najlepsza reżyseria programu rozrywkowego - Paul Pennolino za odcinek "North Korea"
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - za odcinek "North Korea"
Emmy - Najlepsza scenografia w programie rewiowym, reality lub teleturnieju - Eric Morrell (II) za odcinek "Sinclair Broadcast Group"
Emmy - Najlepszy dźwięk w rewiowym serialu lub programie specjalnym - Steve Watson (VI), Charlie Jones (VI), Patrick Smith (III), Steve Lettie (I), Anthony Lalumia, Jason Dyer (III), Max Perez (III) za odcinek "North Korea"
Emmy - Najlepszy montaż programu rozrywkowego - Anthony Miale za segment "Wax President Harding"
Emmy - Najlepsza reżyseria programu rozrywkowego - Paul Pennolino za odcinek "Multi-Level Marketing"
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - za odcinek "Gerrymandering"
Emmy - Najlepszy dźwięk w rewiowym serialu lub programie specjalnym - Steve Watson (VI), Charlie Jones (VI), Steve Lettie (I), Jonathan Herrera (II) za odcinek "Sub-Prime Auto Loans"
Emmy - Najlepszy montaż programu rozrywkowego - Ryan Barger za segment "Stoplight"
Emmy - Najlepsza reżyseria programu rozrywkowego - Paul Pennolino za odcinek "Donald Trump"
Emmy - Najlepsza reżyseria techniczna, praca kamer, kontrola video w serialu - za odcinek "Donald Trump"
Emmy - Najlepszy dźwięk w rewiowym serialu lub programie specjalnym - Charlie Jones (VI), Steve Watson (VI), Steve Lettie (I), Tony Rollins za odcinek "Church"
Emmy - Najlepszy montaż programu rozrywkowego - Ryan Barger za segment "N.S.A. Edward Snowden"
Emmy - Najlepszy scenariusz serialu rewiowego - Kevin Avery (I), Tim Carvell, Dan Gurewitch, Geoff Haggerty, Jeff Maurer, John Oliver (II), Scott Sherman (I), Will Tracy (II), Jill Twiss, Juli Weiner, Josh Gondelman